dawid rojekCześć! Miło mi że tutaj zaglądasz. To znaczy że interesuje Cię coś więcej niż piękne zdjęcia. Masz rację dobra komunikacja i zrozumienie z fotografem to podstawa.  Swoją przygodę z fotografiką zacząłem 10 lat temu. To odpowiedni czas aby stać się dobrym w tym co się robi i jednocześnie aby się nie znudzić. Z wykształcenia i zamiłowania jestem fotografem, który kocha to co zmienne. To co przemija i warto to uwiecznić. Dlatego jestem wielkim fanem reportaży.

Umiejętność oddania dnia ślubu na zdjęciach to prawdziwa sztuka. W swojej pracy dopasowuję się momentalnie do danej sytuacji  niezauważony uwieczniam najlepsze chwile tego dnia w sposób kreatywny i nieszablonowy. Moim celem jest  stworzenie jak najlepszych i zadowalających właśnie Ciebie zdjęć.

Dzień ślubu jest niezwykle stresujący dla Was. Ogrom spraw związanych z organizacją – i ten magiczny moment, w którym składa się przysięgę… Jestem tego świadom! Celowo ukrywam więc stres i pokazuję radość. Przecież wtedy właśnie to się liczy! Potrafię umiejętnie zamaskować złe emocje i uwiecznić wyłącznie te najradośniejsze.
Od momentu studiów fotograficznych organizowałem wiele swoich wernisaży i szkoleń dla laików oraz innych fotografów. Więc jest duża szansa że oglądasz moje zdjęcia, nie wiedząc o tym. Chociaż by przeglądając gazety regionalne.  Jestem zawsze na czas w odpowiednim miejscu, po to by stworzyć najbardziej emocjonalną pamiątkę. Jeżeli chcesz mieć zdjęcia których nie zapomnisz przez kolejne 20 lat napisz do nas!

Jesteś zainteresowany tym fotografem?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń

+48 502 658 398